Passion For Discovering The Truth!

Poster sunumları

Eroglu, S, Aksoy, B, Tunay, S, Simsek, F, Kitis, O, Gonul, AS. Neural Correlates of Emotion Regulation Difficulties in Individuals At Risk For Major Depression [Abstract]. First Turkish-German Symposium on Human Neuroscience,5-7 Haziran, 2014, Berlin, Almanya.

Hepdurgun C, Özalay Ö, Eroğlu S, Aksoy B, Gönül AS. Sol Orbitomedial Prefrontal Bölge Hasarlı Bir Olguda İntra- ve İnterhemisferik İlişkinin Traktografi ile İncelenmesi. 49. Ulusal Psikiyatri Kongresi Program ve Bildiri Özet Kitabı, 24-28 Eylül 2013, İzmir.

Aksoy B, Eker MÇ, Gönül AS. Şizofrenide Negatif ve Kognitif Belirtilerin Nöroanatomik ve Nörotransmitterler ile İlişkisi. 1. ODTÜ Sinirbilim Günleri, 16-17 Şubat 2013, Ankara.

44. Ulusal Psikiyatri Kongresi- Ekim 2008- Antalya; “İlaçsız Depresyon Hastalarında Orbitofrontal Korteks-Amigdala İlişkisinin Yapısal Denge Modelleme Yöntemi ile Araştırılması”

44. Ulusal Psikiyatri Kongresi- Ekim 2008- Antalya; “Şizofrenide Hemisferler Arasında Bozulmuş Bağlantı Bütünlüğü: Bir Diffüzyon Tensor Görüntüleme Çalışması”

  önceki yazı

  Araştırma ödülleri

  sonraki yazı

  Sözel sunumlar

  Yorum yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir